Vision řídí výrobu v TPC Industry

15. 05. 2019
Výrobu manipulační techniky a vozíků poháněných elektřinou ve společnosti TPC Industry efektivně řídí Vision ERP. S čím vším ještě Vision firmě pomáhá?

Konference Firemní informační systémy

06. 05. 2019
Hlavními tématy konference Firemní informační systémy, které jsme i letos partnery, jsou aktuální trendy v oblasti IS, jejich nové vlastnosti, efektivita a práce s elektornickými dokumnety. Zákazníkům nabízíme vstup za zvýhodněných podmínek.

Sales Management 2019

30. 04. 2019
Podpořili jsme vrcholné setkání ředitelů firem a šéfů obchodních týmů, které proběhne 22. 5. 2019 v budově České národní banky.

Už více než 500 firem v České republice používá ERP Vision.

Vision ERP - software pro řízení firem

Škálovatelný informační systém

Škálovatelný informační systém

Informační systém Vision ERP spravuje většinu podnikových agend. Od účetnictví, mzdové agendy, přes řízení a plánování skladů, výroby, obchodu, CRM (řízení vztahů se zákazníky), řízení projektů, až po drobné podpůrné agendy, třeba řízení kvality. Můžete si koupit nebo pronajmout jen to, co opravdu potřebujete.

Plná podpora české legislativy

Plná podpora české legislativy

Plnou podporu platné legislativy rozhodně nepodceňujeme a náš ERP systém je na každou změnu vždy včas připraven. Vám to přinese klid a méně starostí s tím, co berete jako nutné zlo.

Moderní technologie a vývoj

Moderní technologie a vývoj

Pojmem "moderní technologie" se ohání mnoho výrobců. My ale víme, co říkáme. Sledujeme nové trendy ve vývoji hardwaru i softwarových systémů. Soustředíme se na moderní přístupy ke zpracování a vyhodnocování dat. Hledáme vše, co vám pomůže, a náš ERP systém stále obohacujeme. Naši uživatelé mají i po deseti letech používání informačního systému pro firmy Vision ERP moderní nástroj a jejich investice se stále zhodnocuje.

Více než 25 let zkušeností

Více než 25 let zkušeností

Ze všech těch let vývoje software máte užitek především vy, a to v podobě spolehlivého ERP systému s vynikající užitnou hodnotu a možnostmi dalšího rozvoje. Informační systém Vision ERP je velmi propracovaný, vyzrálý a už dávno netrpí dětskými chorobami.

Informační systém Vision ERP 

Informační systém Vision ERP je moderní software pro řízení firem.

  • Je vhodným řešením pro všechny podnikatelské i nepodnikatelské subjekty, které hledají profesionální informační systém s velkými možnostmi přizpůsobení za rozumnou cenu.
  • Prošel již několika desítkami let vývoje a v současné době nabízí robustní řešení pro řízení většiny agend ve vaší firmě, jako je výroba, obchod, ekonomika, CRM (řízení vztahů se zákazníky), sklady, servis či personalistika.
  • Pomůže vaše agendy sjednotit a zbavit se zbytečných nákladů souvisejících s roztříštěností firemního informačního systému.
  • Pomůže vám zavést nové informační technologie a dosáhnout vyšší úrovně uživatelského komfortu díky ergonomickému řešení firemního softwaru.
  • Pomůže vám automatizovat mnohé procesy, které nyní kvůli pracnosti ani nemůžete spustit.
  • Pomůže vám řídit a kontrolovat tok úkolů, který byl doteď založen pouze na zvyklostech.
  • Pomůže vám získávat informace, které jste doteď mohli pouze odhadovat. Kvalitní firemní ERP systém vám umožní sledovat současný stav, plánovat a on-line porovnávat realitu s plánem.
  • Pomůže konsolidovat data, které jste doteď mohli zpracovávat pouze odděleně.
  • Pomůže vám plánovat zakázky, aniž byste museli kupovat jednoúčelové a drahé aplikace.

Chcete se dozvědět víc o informačním systému Vision ERP? Požádejte nás o bezplatnou vstupní konzultaci.