Jarní akce pro klienty

redakce 1 minuta 08. 04. 2020
Novinky
Období ozdravení a obnovy může být výzvou i pro vylepšení vašeho informačního systému. Pro realizaci vašich vizí jsme připravili akci, která potvrvá až do konce června letošního roku. Využijte možnosti mikroanalýzy zdarma a slev na licence a vybrané služby.
Co pro vás máme?
  1. Mikroanalýza zdarma: můžete strávit (na dálku) několik hodin se zkušeným konzultantem, který vám pomůže najít řešení pro slabá místa ve vašem ERP systému. Co a jak s ním můžete řešit? Více podrobností se dozvíte zde.
  2. Programátorské práce se slevou 20 %. Naše "rodinné stříbro" vám dáme k dispozici o pětinu levněji. Nespěcháme na vás, práce stačí objednat do 1. července 2020.
  3. Dokoupení licencí se slevou 20 %. Pokud jste s nákupem dosud váhali, tak teď máte příležitost. Zvýhodnění platí pro objednávky odeslané do 1. 7. 2020.
  4. Individuální školení on-line za zvýhodněnou cenu. Ať potřebujete proškolit začátečníky, nebo vás zajímají specializované funkce, využijte čas a vylepšete své znalosti. Pro více informací kontaktujte svého obchodníka.


Máte dotaz nebo objednávku? Dejte nám hned vědět.


Souhlasím se zpracováním údajů
 

Další blogové příspěvky