Vision Mobile CRM

Přístup do CRM a možnost posílat objednávky z mobilního zařízení posune váš byznys o level výš. Vision Mobile CRM je cenově dostupným řešením pro každou firmu.

Jak to funguje

Jezdíte za zákazníky? Chybí vám při jednání záznamy z jednání, informace o nezaplacených fakturách, aktuální smlouvy? A co možnost posílat objednávky do systému ještě předtím, než si sednete v práci k počítači?

Řešení pro obchodníky v terénu nabízí funkce, které vám zajistí přístup z mobilu nebo tabletu do těch úloh v ERP systému, které nejvíc potřebujete:
  • Obchodní příležitosti
  • Nabídky
  • Zakázky
  • Přijaté objednávky
  • Obchodní partneři
  • Kontakty obchodních partnerů
  • Historie jednání
  • Běžné úkoly z workflow
Vision Mobile CRM je připraveno k okamžité a rychlé implementaci. Řešení poskytujeme formou pronájmu, jeho výhodou jsou nízké náklady na pořízení i provozování formou pronájmu (SAAS).
Může se provozovat na libovolném kompatibilním mobilním zařízení s webovým prohlížečem podporujícím HTML5.

Více se dočtete níže, nebo se můžete podívat na krátké video.

Mám zájem o podobné řešení
Vision Mobile CRM

Co je obsahem

Vše máte při ruce. Plocha s dlaždicemi se přizpůsobí vašemu displeji, agendy jsou přehledné a snadno dostupné. Prostředí připomíná aktivní plochu ve Visionu a je plně responzivní.


Obchodník na cestách s Vision Mobile

Vision Mobile CRM umožňuje spravovat obchodní příležitosti a vytvářet nové, podobně jako na PC. Můžete navíc kliknutím na položku v systému rovnou volat nebo posílat e-maily zákazníkovi. Při jednání jednoduše vytvoříte zápis, objednávku, nebo připojíte dokument ve formě přílohy. Můžete si prohlížet nebo editovat obchodní nabídky a zakázky. Váš mobil nebo tablet se stane nástrojem, který vám umožní efektivní práci v systému i mimo kancelář.


Obchodní partneři (jako) na dlani

Informace o obchodních partnerech máte doslova v hrsti. Můžete je zobrazit i editovat v mobilu. Zároveň se zde dostanete také k důležitým dokumentům, jako jsou nabídky, objednávky, zakázky, projekty, platby, korespondence, záznamy z jednání apod.

Úkoly se vám připomenou

V zápisech z jednání si rovnou můžete vytvořit úkoly z jednání. Ve Vision Mobile CRM lze také spravovat ostatní úkoly vzniklé ve workflow z ostatních agend, jako jsou porady, nabídky, objednávky, spisová služba apod., ale také v rámci schvalovacích procesů.


Schvalovat můžete kdekoliv a kdykoliv

Schválení smlouvy, faktury, nabídky... S Vision Mobile CRM nemusíte sedět za stolem, abyste potvrdili správnost dokumentu. Nezdržujte sebe ani kolegy a dokument schvalte rovnou během jednání nebo třeba na pláži.

Otevřený pro úpravy

Vision Mobile CRM poskytujeme jako předem nakonfigurovaný "balíček", i přesto je stejně jako celý systém otevřený úpravám administrátora. Ten má možnost přidávat na plochu další dlaždice s informacemi včetně grafů, vytvářet nové pohledy na data nebo vlastní formuláře.

   
Příklad dlaždice přidané administrátorem


Příklad formuláře, který lze vytvořit ve Vision Mobile

Chci vědět víc, ozvěte se mi.

Souhlasím se zpracováním údajů
Do not fill in if you are a human being