Vision Mobile Manager

Stav zakázek, vývoj obratu, činnost týmu. Aktuální informace on-line ve vašem mobilu vám umožní fundovaně se rozhodovat. Funkce je připravena k rychlé instalaci za výhodných podmínek.

Jak to funguje

Pro managery jsou ve Vision Mobile připraveny tři oblasti: Přehledy, Schvalování a Tým. Plocha obsahuje informace přímo z Vision ERP. Dlaždice jsou nakonfigurované tak, aby zobrazovaly aktuální stav a nejdůležitější události. Slouží také k rychlému spuštění úlohy.
Mám zájem o podobné řešení
Vision Mobile Manager

Co je obsahem

Přehledy

Zobrazuje se vám celkový aktuální stav peněžních účtů v bankách a pokladnách, po kliknutí na dlaždici si můžete zobrazit detail jednotlivých účtů. Vidíte také celkový stav pohledávek a po kliknutí "žebříček" největších dlužníků


Přehledy ve Vision Mobile Manager

Dále se dostanete na detaily zobrazených obchodních partnerů. Stav zakázek vám zobrazí přehled zakázek, které se týkají vašich podřízených. Můžete se zde podívat také na detail zakázky s navazujícími agendami, pořídit záznam z historie jednání a pokud to vaše zařízení umožňuje, lze také telefonovat nebo psát e-mail přímo z aplikace.

 
Zobrazení detailu objednávky ve Vision Mobile Manager

Schvalování

Schválit (i zamítnout) můžete z mobilního zařízení dovolené členů svého týmu. Další užitečnou agendou je Schvalování vydaných objednávek a Schvalování nabídek. Ke schválení nebo zamítnutí objednávky či nabídky vám stačí jeden klik. 


Schvalování nabízí celou řadu funkcí

Funkce Dokumenty k vyřízení vám umožní schválit nebo vyřídit dokumenty, jako je běžná korespondence, vzory smluv, směrnice a metodické pokyny. Samostatně se zobrazují Smlouvy k vyřízení.
Z účetní agendy 
máte k dispozici jednoduché Schvalování plateb a Schvalování účetních dokladů.


Přehled schválených objednávek
 

Tým

Okamžitý přehled o událostech týmu, které jsou uložené v Kalendáři, vám umožní rychlou kontrolu činnosti celého oddělení. Můžete se podívat také na detail každé události. Velmi propracovaná je funkce Zakázky mého týmu, u kterých si můžete zobrazit veškeré detail i související dokumenty včetně úkolů, záznamů z porad, vystavených faktur, plánovaných a realizovaných výkonů a zboží a materiálu. Úkoly mého týmu ukazují, jak kdo plní zadané úkoly z workflow i z projektů. Ve Vision Mobile můžete k úkolům pořizovat i záznamy či je posouvat dál.


Přehled o zakázkách týmu - dlaždice

Grafy

Finanční výsledky celé firmy ve formě grafu máte neustále před sebou, navíc je můžete ihned porovnat s vývojem v předchozím roce.Graf s ekonomickými výsledky

Nástroje pro přizpůsobení

Stejně jako Vision ERP je i Vision Mobile otevřeným systémem. Administrátor může i předem nakonfigurované funkce upravovat a přizpůsobovat jednotlivým uživatelům. Má také možnost vytvářet nové funkcionality, jako např.:

  • nové dlaždice na ploše, a to i ve formě grafů
  • vlastní pohledy na data s možností přidělovat přístupy pouze vybraným osobám
  • vlastní vstupní pole (formuláře) pro pořizování dat uvnitř dlaždice

To mě zajímá, kontaktujte mě.

Souhlasím se zpracováním údajů
Do not fill in if you are a human being