Vision Mobile Start

Jednoduché a dostupné řešení pro management a obchod vám umožní mít neustálý přehled ve svém mobilním telefonu nebo tabletu. Přednastavené funkce, nízké náklady a rychlá instalace činí z Vision Mobile Start efektivní pracovní nástroj.

Jak to funguje

Jednoduché a dostupné řešení pro management a obchod vám umožní mít neustálý přehled ve svém mobilním telefonu nebo tabletu, i když právě nejste v kanceláři. Přednastavené funkce, nízké náklady a rychlá instalace činí z Vision Mobile Start efektivní pracovní nástroj.

Připraven ke Startu

Instalaci nepředchází analýza, protože Vision Mobile Start je již kompletně nastavený. Obsahuje nejčastěji používané funkce a grafy, které potřebujete v terénu. Proto je cenově dostupný a připravený k prakticky okamžitému použití.
Mám zájem o podobné řešení
Vision Mobile Start

Co je obsahem

Vision Mobile Start je jednodušší verze Vision Mobile, což modul umožňující přístup do Vision ERP přes webové rozhraní. Do systému se díky němu dostanete z jakéhokoliv mobilního zařízení, které má přístup na internet.  Umožní vám zobrazování a vyhodnocování vybraných dat a také zadávání jednoduchých údajů, jako je objednávka nebo záznam z jednání.

Přehled o všem důležitém - projekty, CRM, účetnictví

I v terénu oceníte přehled o tom, jak běží zakázky nebo kolik máte nezaplacených faktur. Na návštěvě u klienta oceníte možnost otevřít si na tabletu jeho kartu v CRM se záznamy z jednání a saldokontem. Přímo na místě můžete pořídat nový záznam. Třešničkou na dortu je možnost odeslat z mobilního zařízení novou objednávku, která dorazí do firmy ještě před vámi.
Můžete si zobrazit také grafy s vývojem tržeb, schválit fakturu či zadat úkol kolegovi.

 

Tohle mě zajímá, ozvěte se mi.

Souhlasím se zpracováním údajů