< Přehled novinek

Konferenční týden s Visionem

30. 05. 2019
Sales Management 2019 a Firemní informační systémy 2019 jsou konference, kterých jsme se minulý týden zúčastnili. Na obou jste na pódiu mohli vidět Jiřího Pance a v předsálí navštívit náš stánek.

Sales Management 2019


47941458461_9ecec831b9_k.jpg

Důležitější než individuální kvality a hledání perfektního obchodníka je souhra týmu. To je myšlenka, jejíž platnost potvrdilo hned několik řečníků během celodenní konference Sales Management 2019. Prodávat musí ve firmě každý, kdo na nějaké úrovni komunikuje s klientem. Ostatní oddělení by si měla svůj vliv na prodej uvědomit a podporovat jej. Pokud vám záleží na osudu firmy, nemohou se tvářit, že se jich prodej vůbec netýká. „V každé fázi styku se zákazníkem na něj dokážete působit,“ potvrzuje Jiří Panec, ředitel divize, Vision Praha. Jiří měl na konferenci prezentaci na téma, jak využít informační systémy k zajištění větší spokojenosti zákazníků. Podporou obchodu není v jeho podání pouze CRM, ale i další součásti systému, které mohou hrát klíčovou roli v obchodním procesu. Jako příklad uvedl automatizované odbavování kamionů, které s pomocí Vision ERP funguje ve společnosti CS Beton.

Článek o konferenci si můžete přečíst zde.


47941417347_4fa17cdd58_n.jpg
 

Firemní informační systémy 2019


DSC02901.JPG

ERP jako centrální mozek firmy je název prezentace, kterou měl Jiří Panec na konferenci. Na praktických příkladech ukázal, jak funguje propojení ERP systému se specializovanými softwary. Jako příklad uvedl společnost  Řetězy Vamberk a propojení Vision ERP s konstrukčním softwarem, se kterým mají ve výrobní firmě skvělé zkušenosti. Při panelové diskuzi v závěru dne odpovídal Jiří na dotazy týkající se softwarové budoucnosti. Podrobnější článek o konferenci najdete zde.

DSC02906.JPG