< Přehled novinek

Vyhlásili jsme pracovníky roku

28. 01. 2019
Nejlepší obchodníci, konzultanti a také nejoblíbenější pracovníci byli oceněni v netradičním prostředí VIP salonku na fotbalovém stadionu v Olomouci, kde se konal náš vánočně-novoroční večírek.

Dostat se na místo ale nebylo tak jednoduché, nejdříve bylo třeba získat indicie ve hře Casino Vision, která předcházela firemní party. Jednotlivé týmy plnily netradiční úkoly na různých místech, sázely vižňácké peníze a hádaly, kudy se vydat dál. S úkolem se vypořádaly všechny týmy, které si při tom užily i spoustu legrace a nečekaných situací.

DSC02394.JPG      DSC02432-(1).JPG

Když se všichni dostali v pořádku na místo, čekalo je tradiční vyhlašování, bohaté občerstvení a tombola.

Již mnoho let vyhlašujeme anketu Vižňák roku, kde si volíme největšího sympaťáka firmy, se kterým je radost spolupracovat. Vižňákem roku se již poněkolikáté stal František Frýbort, vicevižňákem Kamil Ševčík. Olomouckým vižňákem byl vyhlášen Ivo Dandul, za Prahu si trofej odnesl Jiří Panec a na Slovensku byl zvolen Braňo Brlej.
V další části jsme vyhlásili nejlepší pracovníky podle dosažených výsledků. Nejlepším obchodníkem roku se opět stal Ladislav Vaníček a konzultantem roku je Vladimír Šimoník.

DSC02537-(2).JPG      DSC02529.JPG

Po ovacích a gratulacích jsme pokračovali ve volné zábavě. Podobná setkání jsou pro nás nejen možností vidět se s kolegy z jiných poboček, ale také velkou motivací do další práce.