< Přehled novinek

Výroba kondenzátorů s Vision ERP

08. 11. 2019
Otevřenost systému a možnost upravovat si systém podle vlastních požadavků, to jsou výhody, které již od roku 1997 oceňuje žamberská společnost ZEZ SILKO na našem softwaru.


39.png 


Společnost ZEZ SILKO, s.r.o. je předním výrobcem výkonových kondenzátorů, kompenzačních a filtračně kompenzačních zařízení NN a VN v České republice. Vision ERP je zde téměř u všeho, od plánování a řízení výroby přes personalistiku až po systém stravování. Poslední větší úpravou je napojení na WMS (Warehouse Management System). 


42.png

Radek Krejčí, IT specialista a administrátor Vision ERP, k tomu říká: "Díky otevřenosti systému a jeho flexibilitě jsme byli schopni vytvořit plánovací moduly pro výrobu a expedici a generovat požadavky pro tento systém. Zpětně na základě přijatých expedičních příkazů evidujeme jednotlivé účetní případy (vydej materiálu, prodej výrobků, atd..) Napojení vysoce specializovaného skladového systému na Vision ERP výrazně zjednodušilo práci skladníků (při příjmu, vyskladnění a inventuře). Ve skladu hotových výrobků jsme schopni velice rychle kontrolovat jakou rychlosti se zakázky expedují."

Přečtěte si celou referenci