Konzultant(ka) ERP pro oblast výroby

Pro olomoucký i pražský tým hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici konzultanta. Jde o samostatnou, svým způsobem dobrodružnou práci s viditelným efektem.
Hledáme zkušeného konzultanta s praxí pro oblast výroby, znalost v SQL databází v klient serverových řešeních, kterého naučíme pracovat s naším systémem.

Co bude vaším úkolem

  • Implementace a technická podpora našeho informačního systému u zákazníků.
  • Budete komunikovat s klienty, analyzovat a zpracovávat jejich požadavky.
  • Součástí vaší práce bude i školení zákazníků a poradenství.
  • Čeká vás také spolupráce s interním týmem vývojářů.

Co nabízíme

  • Práci na zajímavých projektech.
  • Možnost profesního růstu.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
  • Odpovídající ohodnocení podle výkonu.
  • Služební automobil, notebook a telefon.
  • Možnost profesního vzdělávání.
  • 5 týdnů placené dovolené.
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč na den.

Co požadujeme

  • Vysokoškolské popř. středoškolské vzdělání nejlépe technického směru.
  • Znalosti a přehled v oblasti informačních technologií.
  • Znalost a přehled podnikových procesů.
  • Znalost SQL a programovacích jazyků.
  • Minimálně uživatelskou zkušenost s implementací a údržbou ERP systémů.
  • Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost.
  • Analytické a tvůrčí myšlení.
  • Komunikační a prezentační dovednosti.

Zaujala Vás tato pozice? Ozvěte se nám.

Souhlasím se zpracováním údajů