Kariéra

Kariéra
Nabídka volných pracovních míst ve společnosti Vision Praha s.r.o. :

Konzultant pro ERP systémy (výroba) Praha - východ

Hledáme nové kolegy pro pobočku ve Všechromech (10 minut autem z Prahy 4).

Co nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech.
  • Možnost profesního růstu.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Benefity:

  • Služební automobil, notebook a telefon.
  • Možnost profesního vzdělávání.

Co bude Vaším úkolem?

  • Implementace a technická podpora našeho informačního systému u zákazníků.

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání nejlépe technického směru.
  • Znalosti a přehled v oblasti informačních technologií.
  • Znalost podnikové ekonomiky a řízení výroby.
  • Základy SQL a programovacích jazyků výhodou.
  • Zkušenost s ERP systémy výhodou.
  • Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost.
  • Analytické a tvůrčí myšlení.
  • Komunikační a prezentační dovednosti.
Pokud u nás chcete pracovat, pošlete nabídku na tuto adresu.

Konzultant pro ERP systémy Olomouc

Hledáme nové kolegy pro centrálu společnosti v Olomouci.

Práci na zajímavých projektech.
Možnost profesního růstu.
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Benefity:

Služební automobil, notebook a telefon.
Možnost profesního vzdělávání.

Implementace a technická podpora našeho informačního systému u zákazníků.

Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání nejlépe technického směru.
Znalosti a přehled v oblasti informačních technologií.
Základy SQL a programovacích jazyků.
Prokazatelná zkušenost s ERP a informačními systémy.
Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost.
Analytické a tvůrčí myšlení.
Komunikační a prezentační dovednosti.