Informační systém pro IT firmy

Máte přehled o stavu malých zakázek a větších projektů? Víte, u kterého klienta je váš konzultant a jak má naplánovanou práci na příští týden? Spolehněte se na Vision ERP, který vám pomůže podpořit veškeré firemní procesy.
Protože jsme IT firma, víme velmi dobře, jaké potřeby taková společnost má. Nástroje, které potřebujete pro perfektní přehled o zakázkách, rozdělování práce, vedení obchodního případu i třeba skladové hospodářství, jsme dovedli k dokonalosti. Provázanost všech agend navíc zabrání chybám a zamezí nutnosti zadávat data duplicitně.

Obchod a CRM

IT služby jsou velmi rozmanité. Dejte svým obchodníkům do ruky nástroj, který jim umožní zaznamenávat veškerá jednání včetně ukládání dokumentů a vazby na objednávky a zakázky. Naše CRM pomůže vést obchodní případ krok za krokem metodou pipe-line a umožňuje obchodnímu řediteli skvělý přehled o probíhajícím jednání, pravděpodobnosti úspěchu a veškerých aktivitách obchodníka. Jen tak může plánovat dlouho dopředu.

Vedení projektů v IT

IT projekty mají mnohá specifika, ale ostatně který obor je nemá? U projektů, jejichž cíl je zakázka od zakázky odlišný, je nutné dobře koordinovat a kontrolovat činnost více lidí a zadávat dílčí úkoly. Naše projekty s vazbou na CRM, spisovou službu, kalendář i účetnictví a personalistiku vám pomůže vymazat několik vrásek na čele, přestat řešit tabulky a věnovat se důležitým rozhodnutím, ke kterým budete mít všechny podklady jako na dlani.


Pustíme vás do systému

Jednou z výhod Vision ERP je jeho otevřenost, díky které zkušený administrátor dokáže systém nejen upravovat, ale také k němu sám přidávat další funkce. Pokud máte ve firmě šikovného IT specialistu, který má chuť se učit a aktivně pracovat se systémem, dokáže ho za málo peněz upravit podle vašich potřeb. K tomu jsou vám samozřejmě k dispozici i naši konzultanti.
Mám zájem o prezentaci systému
Nevětším přínosem je důkladná provázanost jednotlivých agend ve Visionu. Vyhovuje nám také jednoduché ovládání systému.
Petr Hrůza
Petr Hrůza
ředitel, Vahal, s.r.o.
Souhlasím se zpracováním údajů