Informační systém pro řízení stavební firmy

Termíny, dokumenty, projekty, kalkulace... Víme velmi dobře, jaké problémy řeší stavební firmy. Vision ERP má nástroje, které vnesou do všech vašich procesů pořádek a efektivitu.
Sledování stavu zakázek, vedení obchodních případů, správa dokumentů, evidence majetku, servis a další agendy máme ve Visionu zpracované na jedničku. Vaší stavební firmě přineseme efektivitu a přehled díky funkcím, které s našimi zákazníky vylepšujeme již téměř třicet let.

Projektové řízení uhlídá každou stavbu

Řízení projektů ve Vision ERP vám umožní mít přehled o každé zakázce. Můžete připojit důležité dokumenty, zadávat a kontrolovat úkoly na konkrétní lidi, evidovat rozpočty. Výhodou je napojení na CRM (Vedení vztahů se zákazníky), ekonomiku a spisovou službu. Pomůže vám také kapacitní plánování, které je zaměřeno na evidování kapacit lidí, strojů i dopravních prostředků. Nic nemusíte zadávat dvakrát.

Vision Mobile pro lidi v terénu

Zjednodušte si život možností nahlížet do systému z mobilního telefonu a zadávat do něj některé údaje, např. záznam z jednání nebo objednávky. Manažer nemusí sedět v kanceláři, aby měl přístup k datům o průběhu zakázek nebo kontaktům na zákazníky a zaměstnance.

Mám zájem o prezentaci systému
Původně jsme Vision používali jako účetní program, teď s ním řídíme firmu.
Ing. Marek Matějka
Ing. Marek Matějka
jednatel CS-BETON s. r. o.

Mám zájem o podobné řešení.

Souhlasím se zpracováním údajů