Informační systém pro řízení výroby textilu

Ušetřete čas i náklady při zavádění ERP systému pro řízení výroby textilu. Využijte funkce, které už spolehlivě fungují u jiných firem z vašeho oboru.

Automatizace do výroby přináší úspory a efektivitu

On-line sledování výroby umožňuje jasně rozpoznat reálnou spotřebu materiálu a zdrojů. Následně je možné velmi přesně plánovat a v reálném čase sledovat a řešit případné odchylky. Rychlé a bezchybné vyřizování zakázek potěší vaše zákazníky a zaměstnanci budou zase spokojení, když za ně otravné rutinní úkony vyřeší firemní software sám.

výroba textilu

On-line přehled o výrobě

Sledování aktuálního stavu na aktivní ploše Vision ERP má řadu výhod. Definujete si parametry, které chcete na první pohled vidět na obrazovce jako ve velíně elektrárny. Upozornění v podobě změny barvy parametru nebo zaslání e-mailu vám umožní rychle a pružně reagovat na odchylky. V případě použití Mobile Vision vidíte definované položky také na obrazovce svého mobilu nebo tabletu, ať jste kdekoliv.

Matice pro automatické generování kusovníků

Přípravu výroby výrazně usnadňuje využití matic, které umožňují jednotnou správu textilních produktů. Výrobek se stejným střihem a cenou může mít mnoho variant, které se liší barvou a velikostí. Do matice se jednotlivé parametry vloží jednoduše v tabulce. Informační systém Vision automaticky vytvoří všechny kombinace a vytvoří kusovníky. Ty je možné s pomocí matic také hromadně upravovat.

výrobní hala

Optimalizace skladových zásob

Na základě vyhodnocení dat z obchodního plánu, dodacích lhůt a dalších parametrů je systém schopen včas upozornit na to, který materiál a v jakém množství je potřeba objednat

Komunikace se stroji

Obousměrná komunikace ERP systému se stroji vede k vyhodnocení získaných dat, jejich vykazování a návaznost na úkolovou mzdu jednotlivých pracovníků. Vision ERP může např. přijímat data ze střihacího softwaru apod.

Vykazování drobných výrobních operací

Každý drobný krok při výrobě se vykazuje např. s pomocí čárových kódů na výrobních terminálech. Velkou výhodou je přehled o rozpracované výrobě, který vám umožní skvělý přehled o stavu zakázek. Také tyto výkazy je možné navázat na úkolovou mzdu.

Kapacitní plánování

S pomocí kapacitního plánování zajistíte optimální vytížení všech zdrojů, kterými mohou být jak stroje, tak i lidské síly nebo např. vozidla. Vision ERP dokáže automaticky přeplánovat výrobní zdroje, pokud někde vznikne změna oproti plánu.
Mám zájem o prezentaci systému
Vision je silný nástroj a velmi oceňuji jeho poměr cena / výkon.
Zdeněk Kovář
Zdeněk Kovář
finanční ředitel MOIRA CZ, a.s.

Mám zájem o podobné řešení

Souhlasím se zpracováním údajů
Chcete se na něco zeptat?
Mario Wawrzyczek
Mario Wawrzyczek obchodní manažer