SEPOS, spol. s r.o.

2000 nad 1 mil. Kč
Přední český prodejce a dodavatel dveří, zárubní a kování s více než pětadvacetiletou tradicí dodává své zboží velkoodběratelům i koncovým uživatelům.
Je také špičkou v ČR ve výrobě zárubní, měsíčně jich vyprodukuje více než deset tisíc.
Společnost Sepos v devadesátých letech využívala ekonomický software Oskar, který byl předchůdcem Visionu. S novým tisíciletím přešla na Vision, který využívala především pro účetnictví.

"Protože tu byla velká spokojenost s tím, co jsme využívali, rozhodli jsme se pro rozšíření informačního systému. Svou roli v tom hrála i důvěra v konzultanta Visionu, který se nám věnoval," říká Lumír Kozubík, hlavní manažer společnosti.

V Seposu pojali rozšiřování systému specifickým způsobem. Rozhodli se využít otevřenost systému a napojit Vision na další dva specializované softwary. Jeden z nich (MES) pomáhá s řízením výroby a druhý obsluhuje skladové operace (WMS).

Ve Visionu vznikají primární požadavky na dané akce, které se odesílají do těchto specializovaných systémů. Informace o jejich vyřízení je následně odeslána zpět do centrálního informačního systému. Sepos tak využívá jak robustnost Visionu, tak i úzce specializované funkce napojených softwarů.
Při využití otevřenosti Visionu šel Sepos ještě dál. Prostřednictvím svého odborného zaměstnance si ve Visionu vytváří vlastní dialogy a funkce, například pro automatizované generování nových produktů.

www.sepos.cz

Hlavní přínosy projektu

  • Provázanost různých agend z celé firmy
  • Napojení na specializované softwary (MES a WMS)
  • Otevřenost systému
ERP systém je u firmy naší velikosti naprostá nutnost. Na Visionu oceňujeme otevřenost systému a přiměřenou cenu.
Lumír Kozubík
Lumír Kozubík
hlavní manažer SEPOS, spol. s r.o.

Mám zájem o podobné řešení, ozvěte se mi.

Do not fill in if you are a human being

Souhlasím se zpracováním údajů
 
 

Další reference z oboru