Šroubek s.r.o.

2000 nad 1 mil. Kč
Společnost Šroubek vznikla v roce 1992 jako specializovaná prodejna se spojovacím materiálem v Ústí nad Labem. Rychle rostoucí firma dnes disponuje velkoobchodním skladem a třemi maloobchodními pobočkami. Velkoobchod Šroubek zásobuje z velké části prodejce a firmy v regionu severních, západních a jižních Čech. Provozuje také několik e-shopů zaměřených především na prodej spojovacích materiálů.
Pro Vision ERP se společnost rozhodla v roce 2007. Procházela v té době rychlým růstem a její management správně vyhodnotil, že původní ekonomický systém již nevyhovuje potřebám dynamicky se rozvíjející společnosti.

Vision ERP představoval možnost, jak efektivně získávat a vyhodnocovat data ze všech poboček. Bylo také potřeba řídit skladové hospodářství a vztahy se zákazníky. Vision ERP vyhovoval rozsahem i cenou. Navíc sliboval možnost postupného rozšiřování systému. 

Kromě pokrytí výše popsaných agend přistoupila firma také na propojení ERP se svými e-shopy, čímž došlo k velké časové úspoře i snížení rizika chyb. E-shop automaticky z ERP získává informace o produktech, jejich cenách a vlastnostech. Zpět do systému plynou objednávky a informace o zákaznících. Systémy si také sami vyměňují informace o stavu objednávek a reklamací.

Na maloobchodních pobočkách řídí Vision ERP také prodejní pokladny.

Hlavní přínosy projektu

  • Data ze všech poboček v jednom systému.
  • Efektivní řízení velkoobchodního skladu.
  • Snížení agendy o 50% díky napojení na e-shop.

Cíle projektu

  • Propojení všech agend.
  • Perfektní přehled o stavu objednávek.
  • Efektivní vedení účetnictví.
Vision ERP pro nás představuje efektivní řešení, které úspěšně pokrývá veškeré naše požadavky.
Pavel Foltýn
Pavel Foltýn
správce sítě, Šroubek s.r.o.
Souhlasím se zpracováním údajů
 
 

Další reference z oboru