Šroubek s.r.o.

2000 nad 1 mil. Kč
Společnost Šroubek vznikla v roce 1992 jako specializovaná prodejna se spojovacím materiálem v Ústí nad Labem. Rychle rostoucí firma dnes disponuje velkoobchodním skladem a třemi maloobchodními pobočkami. Velkoobchod Šroubek zásobuje z velké části prodejce a firmy v regionu severních, západních a jižních Čech. Provozuje také několik e-shopů zaměřených především na prodej spojovacích materiálů.
Pro Vision ERP se společnost rozhodla v roce 2007. Procházela v té době rychlým růstem a její management správně vyhodnotil, že původní ekonomický systém již nevyhovuje potřebám dynamicky se rozvíjející společnosti.

Vision ERP představoval možnost, jak efektivně získávat a vyhodnocovat data ze všech poboček. Bylo také potřeba řídit skladové hospodářství a vztahy se zákazníky. Vision ERP vyhovoval rozsahem i cenou. Navíc sliboval možnost postupného rozšiřování systému. 

Kromě pokrytí výše popsaných agend přistoupila firma také na propojení ERP se svými e-shopy, čímž došlo k velké časové úspoře i snížení rizika chyb. E-shop automaticky z ERP získává informace o produktech, jejich cenách a vlastnostech. Zpět do systému plynou objednávky a informace o zákaznících. Systémy si také sami vyměňují informace o stavu objednávek a reklamací.

Na maloobchodních pobočkách řídí Vision ERP také prodejní pokladny.

Hlavní přínosy projektu

  • Data ze všech poboček v jednom systému.
  • Efektivní řízení velkoobchodního skladu.
  • Snížení agendy o 50% díky napojení na e-shop.

Cíle projektu

  • Propojení všech agend.
  • Perfektní přehled o stavu objednávek.
  • Efektivní vedení účetnictví.
Vision ERP pro nás představuje efektivní řešení, které úspěšně pokrývá veškeré naše požadavky.
Pavel Foltýn
Pavel Foltýn
správce sítě, Šroubek s.r.o.
Do not fill in if you are a human being

Souhlasím se zpracováním údajů
 
 

Další reference z oboru