TOI TOI, sanitární systémy

Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. je lídrem v oblasti hygienického servisu staveb, zajištění bezpečnosti práce a nabízíme komplexní řešení pro zabezpečení hromadných společenských, sportovních a kulturních akcí.
Specializuje se na řešení v oblasti mobilní sanitární techniky. Jejím nejznámějším  produktem je pronájem mobilních wc. Díky jim je mobilní toaleta obecně pro řadu lidí zkrátka „toitoika“.

Jejich nabídka je ale daleko širší. Více informací naleznete na www.toitoi.cz.
"Efektivní řešení může být i jednoduché."
TOI TOI, sanitární systémy
TOI TOI, sanitární systémy

počet zaměstnanců: 100

rok implementace: 2001 počet uživatelů: 13

Implementované řešení
Zde se jedná o minimalistický rozsah implementovaného řešení. Zákazník používá náš informační systém pro zpracování účetnictví. Evidence zakázek je realizována v systému mateřské společnosti v Německu.     

Ze zakázkového systému jsou do ERP Vision32 automaticky importovány vystavené faktury, které jsou zároveň ihned zaúčtovány. 

Jednotlivé činnosti v obou systémech tedy nejsou duplikovány.
Díky modulárnímu uspořádání systému má zákazník možnost využívat pouze tu část, kterou skutečně potřebuje. V budoucnu může kdykoli systém rozšířit dle aktuální potřeby. 

Samozřejmostí je soulad systému s platnou legislativou, který je smluvně garantován. 

V rámci účetního modulu je k dispozici integrovaná elektronická komunikace se státní správou, napojení na obchodní a insolvenční rejstřík, což výrazně zefektivňuje činnost uživatelů.