Efektivní řízení firmy pomocí ERP systému

Každá firma je jen tak efektivní, jak kvalitní lidé v ní jsou a jak efektivní jsou její procesy.

I těm nejlepším lidem dokáže každodenní zbytečná operativa doslova svázat ruce a sebrat jim čas, chuť a energii na řešení klíčových úkolů, které firmu posouvají dále a generují její zisk.

Kvalitní a správně implementovaný ERP systém výrazně sníží potřebu opakujících se operací. Zrychlí práci s dokumenty, hledání konkrétních čísel z provozu firmy, nedovolí obejít nastavené procesy. Všechno je po ruce na jednom místě, vždy a snadno přístupné. Sníží se tím operativa na nezbytné minimum a zvýší se efektivita celé firmy.

Dobrý plán je základ

Na efektivitu našich implementací se soustředíme již ve fázi plánování. Návratnost investice do ERP systému je pro nás klíčová, prostředky investované po pořízení ERP systému se vám v krátké době vrátí zpět.

Během implementace ERP systému se přirozeně vyčistí a zefektivní procesy, zrychlí výroba. Systém dále sám hlídá jejich dodržování a včas informuje, pokud se někde něco zadrhne nebo nejde podle plánu. 

Sjednocené firemní systémy vám umožní celkový pohled na výkon a procesy firmy s detailním reportováním managementu. Reporty lze dále upravovat a přizpůsobovat měnícím se potřebám firmy.

ERP systém Vision je hlavou celé firmy, je to plně modulární firemní systém. Pomáhá s komplexním řízením firmy a všech jejích agend.
Zvládá řízení financí, projektů, procesů, poradí si s řízením lidských zdrojů a mnoha dalších. Firmu s jeho pomocí můžete řídit a sledovat její výkon doslova odkudkoliv, díky modulu Vision Mobile.

ERP systém na míru 

Z Visionu využíváte jenom to, co vaše firma právě teď potřebuje. Další moduly a jejich funkčnosti je možné kdykoliv v budoucnu do Visionu doplnit. Umí se díky tomu přizpůsobit téměř každé firmě. Můžete začít se základními funkčnostmi a jak firma postupně bude růst, poroste s ní i Vision ERP.

Vision nebude vaši firmu omezovat, je to otevřený ERP systém. Lze ho libovolně rozšiřovat, nebo napojovat na jiné specializované systémy, pokud to bude potřeba.
 
Do ERP systému sbíráme a zadáváme maximum dat z výroby, díky tomu máme neustále přesný přehled o stavu zakázky. Využívání moderních technologií včetně Vision ERP umožňuje hladký a efektivní provoz firmy.
Martin Pritula
Martin Pritula
ředitel, ALFA 3