Webinář zdarma: Efektivní řízení výrobní firmy

Jak mít non-stop přehled o zakázkách, finačních výsledcích a činnosti svého týmu? Ukážeme vám, jak využít možnosti moderních technologií, omezit administrativu a pracovat efektivně. Součástí webináře je případová studie výrobní firmy, která využívá svůj systém na maximum.
Využíváte ve firmě několik různých informačních systémů, které spolu nekomunikují? Nebo máte software pro účetní a firmu řídíte s pomocí excelovských tabulek? Chcete vidět, jak to funguje, když se firma může opřít o pokročilý ERP systém? Na webináři Vám ukážeme, jak vést firmu efektivně s pomocí moderních technologií.

V první části zkušený obchodní manažer Petr Minarovič vysvětlí, jaké jsou možnosti a způsoby řízení výrobní firmy s pomocí ERP systému. Dotkne se historie vývoje ERP systému u nás a vysvětlí, v čem jsou přínosy jeho využití pro management výrobních firem.

Druhá část je věnovaná případové studii. O své zkušenosti a znalosti se podělí Miloš Šikola, jednatel společnosti TENEO 3000 s.r.o. Jeho firma využívá téměř celý rozsah modulů Vision ERP a má tedy k dispozici množství dat. Dozvíme se, která jsou pro něj důležitá a jakým způsobem je získává a vyhodnocuje. Teneo 3000  vyvíjí a vyrábí elektrické kruhové konektory, kabelové svazky, armádní spínače a kontaktní systémy s vysokou mechanickou odolností a spolehlivostí pro užití ve velmi náročných provozních i klimatických podmínkách, s uplatněním především v těžební, dopravní a armádní technice a v letectví.Ve třetí části promluví Petr Klapka, ředitel společnosti Vision Praha s.r.o., která vyvíjí, implementuje a spravuje informační systémy pro české a slovenské firmy již téměř 30 let. Ukáže konkrétní funkce ve Vision ERP a vysvětlí, jakým způsobem pomáhají manažerům s řízením firem.

Prostor bude také pro vaše dotazy.

Předpokládaný rozsah: 90 minut

Webinář proběhne v aplikaci MS Teams. Abyste se ho mohli zúčastnit, stačí vám pouze kvalitní připojení k internetu a PC nebo notebook. Před webinářem vám na e-mail pošleme odkaz, přes který se jednoduše přidáte k virtuálnímu školení na webu (nejlépe v prohlížeči Chrome nebo Edge) nebo v aplikaci MS Teams.

Změny vyhrazeny.

Přihlášky prosím posílejte do 15. 5. 2021.
Mgr. Petr Minarovič, obchodní manažer
Mgr. Petr Minarovič, obchodní manažer
Místo v pohodlí vaší kanceláře
Termín 18. 5. 2021
Rozsah školení 90 minut
Cena školení zdarma
Uzávěrka přihlášek 15. 5. 2021

Přihláška na webinář

Souhlasím se zpracováním údajů