Webinář zdarma: Efektivní řízení výrobní firmy

Jak mít non-stop přehled o zakázkách, finačních výsledcích a činnosti svého týmu? Ukážeme vám, jak využít možnosti moderních technologií, omezit administrativu a pracovat efektivně. Součástí webináře je případová studie výrobní firmy, která využívá svůj systém na maximum.
Využíváte ve firmě několik různých informačních systémů, které spolu nekomunikují? Nebo máte software pro účetní a firmu řídíte s pomocí excelovských tabulek? Chcete vidět, jak to funguje, když se firma může opřít o pokročilý ERP systém? Na webináři Vám ukážeme, jak vést firmu efektivně s pomocí moderních technologií.

V první části zkušený obchodní manažer Petr Minarovič vysvětlí, jaké jsou možnosti a způsoby řízení výrobní firmy s pomocí ERP systému. Ať je vedení Vaší firmy zaměřené spíš obchodně, nebo preferuje výrobní část, komplexní informační systém efektivně podpoří Vaše podnikání. 

O své know-how se s Vámi následně podělí Vladislav Náhlíkředitel společnosti ZEZ Silko, která je předním českým výrobcem výkonových kondenzátorů pro kompenzaci jalové energie, výkonovou elektroniku a indukční ohřev. Firma řídí většinu svých procesů ve Vision ERP. Jaké byly začátky s informačním systémem, jaké má tipy pro jeho rozvoj, a která data ze systému mu pomáhají při rozhodování?

Ve třetí části promluví Petr Klapka, ředitel společnosti Vision Praha s.r.o., která vyvíjí, implementuje a spravuje informační systémy pro české a slovenské firmy již téměř 30 let. Ukáže konkrétní funkce ve Vision ERP a vysvětlí, jakým způsobem pomáhají manažerům s řízením firem.

Prostor bude také pro vaše dotazy.

Předpokládaný rozsah: 90 minut

Webinář proběhne v aplikaci MS Teams. Abyste se ho mohli zúčastnit, stačí vám pouze kvalitní připojení k internetu a PC nebo notebook. Před webinářem vám na e-mail pošleme odkaz, přes který se jednoduše přidáte k virtuálnímu školení na webu (nejlépe v prohlížeči Chrome nebo Edge) nebo v aplikaci MS Teams.

Změny vyhrazeny.

Přihlášky prosím posílejte do 15. 3. 2021.
Mgr. Petr Klapka, ředitel Vision s.r.o.
Mgr. Petr Klapka, ředitel Vision s.r.o.
Místo v pohodlí vaší kanceláře
Termín 17. 3. 2021
Rozsah školení 90 minut
Cena školení zdarma
Uzávěrka přihlášek 15. 3. 2021

Přihláška na webinář

Souhlasím se zpracováním údajů