Úvodní workshop zdarma

Víme, že rozhodování o volbě firemního informačního systému není snadné. Proto nabízíme úvodní workshop, který vám pomůže lépe formulovat představu o hlavních procesech a potřebách firmy, úplně zdarma.
Rádi vám věnujeme čas našeho odborníka ještě předtím, než se rozhodnete pro jakýkoli informační systém. Náš, nebo konkurenční. Workshop vám nabízíme zdarma, bez jakéholi závazku.

Co vám to přinese?

Jasné definování cílů s pomocí odborníka, který zná všechny možnosti informačního systému, vám umožní uvažovat při výběru v širších souvislostech. Můžete nezávazně porovnat svá očekávání a zjistit, co jakou další přidanou hodnotu vám může ERP systém poskytnout. Proberete různé možnosti, jak se dá vašich cílů dosáhnout. Budete mít pro své důležité rozhodnutí více podkladů. Upřesnění požadavků nám umožní vám připravit prezentaci na živém ERP systému, který si můžete přímo vyzkoušet, a také co nejpřesnější cenovou nabídku.

Po workshopu budete mít v ruce dokument se shrnutím základních požadavků, který dodavateli umožní připravit prezentaci a indikativní cenovou nabídku s důrazem na pokrytí hlavních funkčních oblastí a zefektivnění firemních procesů.

Workshop pro vás bude přínosem, ať už se následně rozhodnete pro náš informační systém Vision ERP, nebo jakýkoli z konkurenčních.
 

Jak to probíhá?

Po první návštěvě či telefonickém hovoru obchodníka následuje schůzka s naším odborníkem, ke které jsou zpravidla přizváni i budoucí klíčoví uživatelé systému.
Společně si formou řízeného rozhovoru definujete cíle a nastíníte rozsah požadovaného řešení. Workshop zpravidla trvá několik hodin.

Co je dobré vědět

Rozhodně není dobré podcenit přípravu! Vaší pozornosti by tak neměl ujít náš prakticky zaměřený článek z blogu, které se soustředí na tu úplně základní otázku, a sice jak vybrat ERP systém. Schválně, v kolika ze zmiňovaých šesti bodů jste již náležitě připraveni?
 

Na co se vás zejména budeme ptát?

  • Velikost a zaměření vaší firmy
  • Počet budoucích uživatelů
  • Klíčové procesy ve firmě a jejich specifika
  • Konkrétní problémy, které má software vyřešit

Úvodní workshop zdarma mě zaujal

Souhlasím se zpracováním údajů
 
 
Chcete se na něco zeptat?
Zdeněk Novák
Zdeněk Novák obchodní manažer

Reference