Kontaktujte nás

Centrála ČR
vision@vision.cz
+420 585 313 130

HOT-LINE
8:00 - 16:00 hod (prac. dny)
servis@vision.cz (nonstop)
+420 581 112 730

+420 585 313 130

Centrála SR
servis-sk@visionsk.sk
+421 327 708 812

 

Zanechte nám kontakt a my Vás obratem oslovíme.

 
Vision Praha s. r. o.
IČO: 258 29 874
zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem Praze, oddíl C, vložka 72160
Vision SK s. r. o.
IČO: 36 695 483

 

pobočka Praha
Všechromy 59
251 63 Strančice

mapa

pobočka  Olomouc
Hodolanská 35
772 00 Olomouc

mapa

pobočka Jihlava
Na dolech 7a
586 01 Jihlava

mapa

1. mája 11
911 01 Trenčín
Slovensko

mapa

Jiří Panec
ředitel divize software servisu
jpanec@vision.cz

Ladislav Vaníček
obchodník
lvanicek@vision.cz

Martin Vávra
obchodník
mvavra@vision.cz

MgA. Petra Batók
manažerka marketingu
pbatok@vision.cz

Martin Netolický
team leader a projektový manažer
mnetolicky@vision.cz

Mgr. Petr Klapka
ředitel společnosti
pklapka@vision.cz

Mgr. Petr Minarovič
obchodník
pminarovic@vision.cz

Ing. Mariusz Wawrzyczek
obchodník
mwawrzyczek@vision.cz

Mgr. Ing. Martin Menšík
obchodník
mmensik@vision.cz

Alena Skřebská
asistentka obch. oddělení
askrebska@vision.cz

Ing. Richard Weber
team leader a projektový manažer
rweber@vision.cz

Martin Šťastný
vedoucí vývoje
mstastny@vision.cz

Miroslava Jiráková
účetní
mjirakova@vision.cz

RNDr. Jitka Wolfová
jednatelka
jwolfova@vision.cz

Mgr. Branislav Brlej
obchodník
bbrlej@vision.cz