Otevřený ERP systém

Buďte nezávislí. Otevřenost Vision ERP vám umožní funkční napojení specializovaných softwarů, ale také úpravy a rozvoj systému vlastními silami. Po zaškolení to zvládne každý šikovný IT specialista.

Co znamená, že je ERP systém otevřený?

Otevřený ERP systém umožňuje snadné napojení na jiné specializované softwary, se kterými si pak umí vyměňovat data a vyhodnocovat je. Nebrání se úpravám zvenku. Máte-li svého IT specialistu, může po zaškolení udržovat i rozvíjet systém vlastními silami. Pro vás to znamená hlavně větší operativnost snížení nákladů.
 
Je pro nás velkým přínosem, že používáme pružný a otevřený systém, který si ve velké míře můžeme sami přizpůsobit podle aktuálních potřeb. S Vision ERP jsme velmi spokojeni.
Vladislav Náhlík
Vladislav Náhlík
ředitel společnosti

Kdo může Vision ERP upravovat a jak?

Od začátku je vám k dispozici náš zkušený tým konzultantů. Využít ale můžete i vlastní odborníky. Pokud jim není cizí SQL, vyznají se v databázích a chtějí se učit, můžeme je proškolit tak, aby z nich byli zdatní administrátoři.

Váš administrátor po zaškolení zvládne:

  • upravovat přístupová práva k systému
  • vytvářet dialogy
  • vytvářet vlastní pohledy na data
  • vytvářet nové funkcionality
  • upravovat a vytvářet editační formuláře
  • definovat vlastní tiskové výstupy
  • vytvářet vlastní webové prostředí
  • doplňovat datovou strukturu
Výhody otevřeného řešení jsou nasnadě. Pokud se váš administrátor v systému skutečně dobře vyzná, je schopen rychle vyřešit případné problémy, sám do jisté míry přizpůsobit systém vašim potřebám, navrhnout nejvhodnější úpravy na míru a při větších projektech je pro nás rovnocenným partnerem.

Napojení specializovaného softwaru na Vision ERP

Propracované moduly Vision ERP pokrývají většinu potřeb vaší firmy. Další funkcionality vám mohou naši vývojáři vytvořit na míru. Někdy je ale výhodnější využít stávající řešení od jiné firmy. I s tím si víme rady. Napojení může být prostřednictvím API, nebo vytvoříme můstek na míru. Pro některá řešení již můstek existuje.

Jak funguje propojení s jiným softwarem?

Vision ERP je jako "centrální mozek", který přijímá informace z jiných softwarů, automaticky je vyhodnocuje a ukládá, kam je potřeba. Na základě jejich vyhodnocení může jiná data poslat zpět. Specializovaný software prostě umíme napojit tak, aby fungoval jako další modul našeho systému.

Příklady napojení na specializované softwary