ERP systém Vision, silný pomocník pro růst vaší firmy

Vědět znamená správně se rozhodnout.

S čím vám náš ERP systém může pomoci?

Vaše firma roste a stávající systém už nezvládá pokrýt potřeby efektivně řízené firmy. Je třeba lépe plánovat, automatizovat, kontrolovat stav zakázek, abyste udrželi růst a mohli zvyšovat zisk. Pomůžeme vám specifikovat potřeby firmy, navrhnout řešení a implementovat pokročilý ERP systém, který se přizpůsobí vašim firemním procesům. Technická podpora ERP systému Vision je vám neustále k dispozici.

Proč zvolit ERP systém Vision     Potřebuji poradit s výběrem ERP systému 

Pro jaký ERP systém se rozhodnout?

Chápeme, že rozhodování o volbě ERP systému není snadné. Nabízíme proto nezávazný úvodní workshop zdarma, který vám pomůže si lépe zformulovat představu o hlavních procesech a potřebách vaší firmy. Workshop je pro vás zcela zdarma, bez jakéhokoli závazku. Úvodní workshop vám zabere jen minimum času, po jeho skončení budete mít v ruce dokument se shrnutím základních požadavků na ERP systém, který vám pomůže se lépe rozhodnout.

Více informací o workshopu zdarma

Stále teprve sbíráte první informace a na workshop se ještě necítíte? Pak si určitě přečtěte náš článek, nabitý užitečnými informacemi. Pomůže vám najít odpovědi, navede vás jak správně postupovat a také na co si dát pozor a co rozhodně při výběru ERP systému nepodcenit.

Jak vybrat ERP systém
 
Úvodní workshop zdarma

Cena ERP systému Vision

Investice do ERP systému dává smysl, pokud můžete očekávat její brzkou návratnost a poměr cena/výkon je pro vás příznivý. Přesně takový ERP systém jsme pro vás vyvinuli. Cena Vision ERP odpovídá vždy rozsahu konkrétní implementace a sestává z několika částí.

Cenotvorba ERP systému
Cenotvorba
Chcete se na něco zeptat?
Petr Minarovič
Petr Minarovič obchodní manažer