Vision ERP, silný pomocník pro růst vaší firmy

Vědět znamená správně se rozhodnout.

S čím vám můžeme pomoci?

Vaše firma roste a stávající řešení už nezvládá pokrýt potřeby efektivně řízené firmy. Je třeba lépe plánovat, automatizovat, kontrolovat stav zakázek, abyste udrželi růst a mohli zvyšovat zisk. Pomůžeme vám specifikovat potřeby firmy, navrhnout řešení a implementovat pokročilý ERP systém, který se přizpůsobí vašim firemním procesům. Naše technická podpora je vám neustále k dispozici.

Proč zvolit Vision ERP    Potřebuji poradit s výběrem
Efektivní řízení celé firmy
Osobní přístup
Implementace na míru
Spolehlivá podpora

Jak se lépe rozhodnout

Víme, že rozhodování o volbě firemního informačního systému není snadné. Nabízíme vám nezávazný úvodní workshop, který vám pomůže si lépe zformulovat představu o hlavních procesech a potřebách firmy. Workshop je pro vás zcela zdarma, bez jakéhokoli závazku. Úvodní workshop vám zabere jen minimum času, po jeho skončení budete mít v ruce dokument se shrnutím základních požadavků, který vám pomůže se lépe rozhodnout

Více informací o workshopu zdarma

Stále teprve sbíráte první informace a na workshop se ještě necítíte? Pak si určitě přečtěte náš článek, nabitý užitečnými informacemi. Pomůže vám naleznout odpovědi, jak správně postupovat a co rozhodně nepodcenit při výběru ERP systému do vaší firmy.

Jak vybrat ERP systém
 
Úvodní workshop zdarma

Cena informačního systému Vision ERP

Investice do firemního informačního systému dává smysl, pokud můžete očekávat její brzkou návratnost a poměr cena/výkon je pro vás příznivý. Přesně takový software jsme pro vás vyvinuli. Cena Vision ERP odpovídá vždy rozsahu konkrétní implementace a sestává z několika částí.

Zobrazit cenotvorbu
Cenotvorba
Chcete se na něco zeptat?
Petr Minarovič
Petr Minarovič obchodní manažer