ERP systém Vision, silný pomocník pro růst vaší firmy

Vědět znamená správně se rozhodnout.

S čím vám náš ERP systém může pomoci?

Vaše firma roste a stávající systém už nezvládá pokrýt potřeby efektivně řízené firmy. Je třeba lépe plánovat, automatizovat, kontrolovat stav zakázek, abyste udrželi růst a mohli zvyšovat zisk. Pomůžeme vám specifikovat potřeby firmy, navrhnout řešení a implementovat pokročilý ERP systém, který se přizpůsobí vašim firemním procesům. Technická podpora ERP systému Vision je vám neustále k dispozici.

Proč zvolit ERP systém Vision     Potřebuji poradit s výběrem ERP systému 

Jak se lépe rozhodnout

Víme, že rozhodování o volbě ERP systému není snadné. Nabízíme vám nezávazný úvodní workshop, který vám pomůže si lépe zformulovat představu o hlavních procesech a potřebách firmy. Workshop je pro vás zcela zdarma, bez jakéhokoli závazku. Úvodní workshop vám zabere jen minimum času, po jeho skončení budete mít v ruce dokument se shrnutím základních požadavků na ERP systém, který vám pomůže se lépe rozhodnout

Více informací o workshopu zdarma

Stále teprve sbíráte první informace a na workshop se ještě necítíte? Pak si určitě přečtěte náš článek, nabitý užitečnými informacemi. Pomůže vám naleznout odpovědi, jak správně postupovat a co rozhodně nepodcenit při výběru ERP systému do vaší firmy.

Jak vybrat ERP systém
 
Úvodní workshop zdarma

Cena ERP systému Vision

Investice do ERP systému dává smysl, pokud můžete očekávat její brzkou návratnost a poměr cena/výkon je pro vás příznivý. Přesně takový ERP systém jsme pro vás vyvinuli. Cena Vision ERP odpovídá vždy rozsahu konkrétní implementace a sestává z několika částí.

Cenotvorba ERP systému
Cenotvorba
Chcete se na něco zeptat?
Petr Minarovič
Petr Minarovič obchodní manažer