Vision ERP, silný pomocník pro růst vaší firmy

Vědět znamená správně se rozhodnout.

S čím vám můžeme pomoci?

Vaše firma roste a stávající řešení už nezvládá pokrýt potřeby efektivně řízené firmy. Je třeba lépe plánovat, automatizovat, kontrolovat stav zakázek, abyste udrželi růst a mohli zvyšovat zisk. Pomůžeme vám specifikovat potřeby firmy, navrhnout řešení a implementovat software, který se přizpůsobí vašim firemním procesům. Na naši podporu se můžete spolehnout.

Proč zvolit Vision ERP
Aktivní reporting
Automatizace
Efektivní řízení celé firmy
Osobní přístup
Implementace na míru
Profesionální školení
Spolehlivá podpora

Úvodní workshop zdarma

Víme, že rozhodování o volbě firemního informačního systému není snadné. Proto nabízíme úvodní workshop, který vám pomůže lépe formulovat představu o hlavních procesech a potřebách firmy, úplně zdarma.

Úvodní workshop absolvujete formou řízeného rozhovoru se zkušeným odborníkem z naší firmy. Podle rozsahu vašeho projektu může trvat až jeden den a zpravidla se ho zúčastní i klíčoví uživatelé. Po workshopu budete mít v ruce dokument se shrnutím základních požadavků, který dodavateli umožní připravit prezentaci a indikativní cenovou nabídku s důrazem na pokrytí hlavních funkčních oblastí a  zefektivnění firemních procesů.

Více informací o workshopu zdarma
Úvodní workshop zdarma

Cena informačního systému Vision ERP

Investice do firemního informačního systému dává smysl, pokud můžete očekávat její brzkou návratnost a poměr cena/výkon je pro vás příznivý. Přesně takový software jsme pro vás vyvinuli. Cena Vision ERP odpovídá vždy rozsahu konkrétní implementace a sestává z několika částí.

Zobrazit cenotvorbu
Cenotvorba
Chcete se na něco zeptat?
Petr Minarovič
Petr Minarovič obchodní manažer