Spolehlivá podpora

Na naše zkušené odborníky je spolehnutí

Třístupňová podpora zajistí plynulý provoz systému

Naše servisní oddělení funguje spolehlivě a efektivně. Ať už se jedná o běžnou údržbu, rozvoj systému nebo řešení nestandardních situací, neváhejte se na nás obrátit.
  1. HOT-LINE. Pracovník na telefonu je tu pro vás ve všední dny od 8 do 16 hodin. Poradí a pomůže s méně náročnými záložitostmi. V případě potřeby ví, na koho se obrátit s řešením specifických potíží.
  2. Servis a údržba systému. Konzultanti provádějí běžnou údržbu systému, ale řeší i akutní problémy. V týmu máme specialisty na jednotlivé oblasti, kteří fundovaně zasáhnou tak, aby byl zajištěn plynulý provoz vaší firmy. Naši pracovníci jezdí po celé republice, i když většinu záležitostí je dnes možné vyřešit s pomocí vzdáleného přístupu bez dojíždění k zákazníkovi.
  3. Analýzy, konzultace, rozvoj systému. Systém se vyplatí nejen udržovat, ale také postupně rozvíjet a přizpůsobovat změnám ve firmě. Naši konzultanti vám ochotně pomohou s vytipováním vhodných oblastí, analýzou, navržením vhodného řešení i realizací.

Vlastní vývojové oddělení

Ve Visionu si hýčkáme a vychováváme vlastní programátory. Software vyvíjíme v České republice a za výsledek ručíme. Žádné výmluvy na nespolehlivé partnery nebo chyby z neznalosti prostředí. Vývoj produktu je pružný, spolehlivý a máme ho pod kontrolou.

Od analýzy k implementaci a trvalé péči o zákazníka

Díky nízké fluktuaci zaměstnanců se nám většinou daří držet model spolupráce, kdy se o zákazníka stará stejný člověk od začátku. Konzultant, který vám dělá první analýzu, pozná vaši firmu do detailu. Na projektu proto zůstává pokud možno po celou dobu implementace a pomáhá i při následné péči. 

Důležitá je také role obchodníka. Naši kolegové z obchodu budují systematicky dlouhodobé vztahy se zákazníky, mají přehled o jejich potřebách a aktivně je pomáhají řešit.

Součástí týmu je zkušený projektový manažer, který dohlíží nad stavem zakázek, pomáhá je efektivně posouvat dopředu a především zajišťuje, aby byl dodržen časový i finanční plán každé zakázky.

Školení a webináře

Zajišťujeme pravidelná i jednorázová školení pro vaše zaměstnance. Nabídku hromadných školení najdete na našem webu. Individuální školení připravujeme zájemcům na míru.