Návratnost investice do firemního informačního systému

Vision ERP je investice, která se vám vrátí. Úspora času, snížení chybovosti, aktivní upozorňování a neustálý přehled vám pomůže ušetřit spoustu peněz.

ERP systém, který se vám vyplatí pořídit

Návratnost investic by měla být alfa a omega při vašem rozhodování, který firemní informační systém pořídit. Nechcete přeci jen lepší kalkulačku pro účetní, ale kvalitní nástroj, který si na sebe vydělá.

Zakládáme si na tom, aby implementace informačního systému bylo smysluplná. Naši zkušení konzultanti se postarají o to, že investice do Vision ERP se vám zaplatí opravdu rychle. Zeptejte se našich stávajících zákazníků.

Prohlédnout referenční implementace
 
Investice do reimplementace se nám vrátila během čtyř měsíců. Vision ERP přináší do naší výroby efektivitu a přehled.
Jan Kučírek
Jan Kučírek
jednatel Kovosreal s.r.o.

10 důvodů, proč se vám Vision ERP rychle zaplatí

 1. Víme, co děláme.

  Nebudeme si na vás zkoušet, co funguje. Firmám z různých oborů pomáháme řídit firmy už téměř třicet let.
 2. Mohutný základ.

  Už v základní verzi toho náš informační systém umí opravdu hodně. Pokud to nevyžadují procesy ve vaší firmě, nejsou zpravdila nutné drahé programové úpravy, abychom vám software přizpůsobili.
 3. Zkušený implementační tým.

  Nepovede-li se implementace, je náprava drahá a finančně náročná. Spolehněte se proto na náš profesionální tým konzultantů, který systém nasadí rychle a spolehlivě.
 4. Povedeme vás.

  Naší misí je, že pomáháme firmám růst. Provedeme vás celým procesem implementace, od úvodního workshopu, až po finální nasazení. Povedeme celý projekt a poradíme vám, jak motivovat vaše zaměstnance.
 5. Dokonalý přehled.

  Kdo nemá informace, dělá chyby. Na naší aktivní ploše můžete sledovat důležitá data on-line. To vám umožní dělat rychle správná rozhodnutí.
 6. Aktivní systém.

  Posune-li se důležitý parametr na nežádoucí hodnotu, přijde vám zpráva s upozorněním. Můžete tak reagovat rychle a zabránit ztrátám, ještě než vzniknou.
 7. Pryč s chybami.

  Lidský faktor se ani při nejlepší vůli chybám nevyhne, a to se může prodražit. Zvlášť rutinní činnosti je proto lepší přenechat systému. Ten se "nepřeklikne".
 8. Uspořené hodiny.

  Žádné duplicitní zadávání. Žádné hledání dokumentů. Spousta automaticky provedených akcí. Uspoříte-li díky informačnímu systému několik hodin denně, za rok to můžou být úspory ve statisících.
 9. Manažerské reporty.

  Manažerský čas je drahý. Proto je škoda ho trávit vytvářením tabulek a grafů, které vám chytrý ERP systém vytvoří během několika minut. A bez chybičky.
 10. Spolehlivá podpora.

  Výrobní stroje nesmějí stát. Pokud se stane něco neočekávaného, nenecháme vás na holičkách.
Díky využívání čárových kódů ušetříme 50% času při sledování výroby.
Dušan Chatrný
Dušan Chatrný
ředitel Caesar Crystal Bohemiae, a.s.