Jsme Vision software, rádi vás poznáváme

Již téměř třicet let pomáhá náš software řídit firmy, jako je ta vaše. Budeme rádi, když nás poznáte i vy.
4000+
uživatelů systému
500+
úspěšných implementací
50+
členů týmu
30+
let zkušeností

O společnosti

Naší misí je pomáhat firmám růst. Máme s tím bohaté zkušenosti, na našem ERP systému vyrostla řada firem a stále s námi zůstávají. Zefektivňování a automatizace firemních procesů je naší vášní. Aby vše fungovalo tak, jak chceme, máme vlastní vývojáře a na náš zkušený tým konzultantů je spolehnutí.

Náš příběh

Vision přišel na svět v roce 1992, kdy tři mladé vývojáře přestalo bavit spravovat cizí systémy a rozhodli se, že vyvinou vlastní. Vznikl ekonomický systém Oskar, který s úspěchem využívala řada firem. Některé z nich systém brzy přerostly a začaly zvyšovat své požadavky, na které Vision zareagoval a na začátku tisíciletí jim přinesl ERP systém Vision 32, předchůdce dnešního Vision ERP.

Naši lidé

Společnost Vision software je stále v českých rukou svých zakladatelů a firma neustále roste. Přitom si zachováváme atmosféru rodinné firmy s osobním přístupem k zákazníkům i ke svým zaměstnancům. Setkáváme se, spolupracujeme, vzděláváme a inspirujeme se.
Otevíráme se novým myšlenkám a zároveň si necháváme léty nabyté know-how.

Vedení společnosti

Petr Klapka
Petr Klapka
ředitel společnosti
František Frýbort
František Frýbort
finanční ředitel
Martin Šťastný
Martin Šťastný
ředitel vývoje
Jitka Wolfová
Jitka Wolfová
ředitelka Vision SK
Petr Minarovič
Petr Minarovič
obchodní ředitel
Richard Weber
Richard Weber
ředitel software servisu
Petra Batók
Petra Batók
manažerka marketingu

Obchodní oddělení

Ladislav Vaníček
Ladislav Vaníček
obchodní manažer
Mario Wawrzyczek
Mario Wawrzyczek
obchodní manažer
Zdeněk Novák
Zdeněk Novák
obchodní manažer
Martin Menšík
Martin Menšík
obchodní manažer

Chcete s námi (spolu)pracovat?

Kariéra

Máme skvělý tým profesionálů, ale i ten někdy potřebuje rozšířit. Hledáme třeba právě vás. Pojďte s námi stavět budoucnost firem.

Kariéra u nás

Partnerství

Jsme otevření novým obchodním partnerstvím. Máte specializovaný software, který je možné napojit na náš systém tak, aby to bylo pro klienta přínosem? Jste zaměření na software servis? Máte zákazníky, které by mohl náš systém zajímat? Určitě se nám ozvěte, naše spolupráce může být začátkem budoucího úspěchu.

  Mám zájem o partnerství

Finanční podpora EU


Vision spol. s r.o. realizuje projekt „Vision32 - Mobilní klient“, jehož cílem je uvedení nové rozšiřující aplikace informačního systému Vision.
Aplikace je určena pro mobilní zařízení s připojením do centrální databáze prostřednictvím internetu. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie.