CS-BETON s.r.o.

2002 nad 3 mil. Kč
Společnost CS-BETON s.r.o.  je předním českým výrobcem betonových výrobků.  Na trhu působí od roku 1992. Společnost vyrábí široký sortiment dlažeb různých typů a barev, obrubníků, žlabů, vegetačních tvárnic, okrasných zdí včetně prvků okrasných vegetačních zdí. Výrobu soustředí v závodu ve Velkých Žernosekách, který zaměstnáví přes 300 zaměstnanců. Výrobu realizuje převážně na deseti plně automatizovaných výrobních linkách a veškeré výstupy podléhají pravidelné kontrole ve vlastní certifikované laboratoři.
Společnost CS-BETON je firmou, která využívá možnosti Vision ERP skutečně na maximum. Česká rodinná firma roste rychlým tempem. Díky vlastním zkušeným odborníkům i spolupráci s Vision Praha se jí daří udržovat a rozšiřovat systém tak, aby tento růst účinně podpořila.

Spolupráce trvá od 90. let, kdy zákazník používal předchůdce Vision32, účetní systém OSKAR. Implementace ERP systému v roce 2002 znamenala přechod ze stávajícího DOS účetního systému na novou platformu. Systém byl využíván více než 10 let bez větších změn metodiky. V čase se změnily jak potřeby uživatelů, tak možnosti informačního systému, proto byla v rozmezí let 2012 - 2013 po důkladné analýze provedena reimplementace systému.

V současné době využívá firma systém prakticky v celé jeho šíři. Řada funkcí byla vyvinuta na míru, např. systém Řízení sprch nebo Kniha požadavků. Na Vision ERP jsou napojeny jiné specializované systémy a automatické výrobní linky, což umožňuje maximální kontrolu výroby i činnosti zaměstnanců. Díky otevřenosti systému si zákazník připravil  sám např. skvělé řešení expedice zboží, díky kterému účinně zrychlil odbavování kamionů a zvýšil spokojenost zákazníků.

www.csbeton.cz
cs-beton-ilustr1.jpg

Hlavní přínosy projektu

  • Zrychlení vyřizování zakázek.
  • Automatizace odbavování zásilek.
  • Účinná kontrola většiny procesů.
  • Úspora zdrojů.

Cíle projektu

  • Optimalizace výrobních procesů.
  • Kontrola průběhu zakázek.
  • Zlepšení péče o zákazníky.
  • Zefektivnění využívání zdrojů.
Původně jsme Vision používali jako účetní program, teď s ním řídíme firmu.
Marek Matějka
Marek Matějka
jednatel CS-BETON s.r.o.

Mám zájem o podobné řešení.

Souhlasím se zpracováním údajů
 
 

Další reference z oboru