KOVOSLUŽBA Praha, a.s.

KOVOSLUŽBA PRAHA, a.s., nabízí kompletní služby v oblasti pronájmu a správy nemovitostí. Pronajímá obchodní, kancelářské, skladové a dílenské prostory v Praze, Plzni, Sokolově, Chodově u Karlových Varů a Mariánských Lázních.

Dále se specializuje na prodej, montáž, záruční a pozáruční servis chladniček, mrazniček, varné techniky, karem, topidel, bojlerů, praček, myček, sušiček a drobných domácích spotřebičů. Distribuční síť servisních techniků má působnost v rámci České republiky i na Slovensku. Prodej zboží i náhradních dílů se realizuje nejen v kamenném obchodě na adrese Dělnická 53 v Praze 7, ale i prostřednictvím e-shopu na stránkách www.kovacek.cz .
"Základem řešení je efektivní řízení poskytovaných služeb."
KOVOSLUŽBA Praha, a.s.
KOVOSLUŽBA Praha, a.s.

počet zaměstnanců: 40+

rok implementace: 2003 počet uživatelů: 19

Implementované řešení

Rozsah implementace

Společnost Kovoslužba Praha a.s. má své činnosti centralizované na jednom místě, kde sídlí administrativa, probíhají zde všechny obchodní, logistické a servisní procesy. Výjimku tvoří síť servisních zástupců, kteří obhospodařují celou republiku.
KOVOSLUŽBA PRAHA, a.s. využívá komplexní ERP systém Vision32. Celá firma má k dispozici jeden centrální systém se společnou informační základnou. Tento systém umožnil sjednotit a standardizovat jednotlivé firemní procesy.

 

Optimalizace využití ERP systému

V letech 2013 – 2014 probíhala ve společnosti Kovoslužba Praha optimalizace využívání systému s ohledem na efektivitu nosných procesů ve společnosti, konkrétněji tato činnost spočívala v dodání následujících řešení:
  • Napojení ERP Vision32 na e-shop www.kovacek.cz
  • Specializované řešení pro evidenci, realizaci a vykazování servisních prací
  • Rozpracování automatizace logistických procesů datovými terminály s čtečkami čárových kódů

Shrnutí

Společnost KOVOSLUŽBA PRAHA, a.s. využívá systém Vision32 po dobu více jak deseti let a stále se naše partnerství rozvíjí ke spokojenosti obou firem.