Vision Mobile Workflow

Možnost schvalování dokumentů v mobilu nebo tabletu urychlí procesy v celé vaší firmě. Nemusíte být v kanceláři, abyste měli přehled a kontrolu nejen nad dokumenty, ale také nad termíny a plněním úkolů.

Jak to funguje

Schválení dokumentu nebo posunutí úkolu v rámci workflow několika kliky v mobilu? Díky Vision Mobile Workflow máte všechno rychle vyřízeno, i když právě nesedíte u počítače.
Na ploše se vám dokumenty ke schválení nebo nové úkoly barevně zvýrazní, abyste opravdu na nic nezapomněli. Co uděláte ve Vision Mobile, projeví se ihned ve Vision ERP. Aplikace je přístupná úpravám, které zvládne i váš administrátor.
Jaké funkce máte ve Vision Mobile Workflow k dispozici?
  • Úkoly
  • Úkoly z projektů
  • Úkoly z porad
  • Dokumenty ke schválení
  • Smlouvy ke schválení
  • Založení nového úkolu
  • Tisk dokumentů
  • Spisová služba

Vision Mobile CRM je připraveno k okamžité a rychlé implementaci. Řešení poskytujeme formou pronájmu, jeho výhodou jsou nízké náklady na pořízení i provozování formou pronájmu (SAAS).
Může se provozovat na libovolném kompatibilním mobilním zařízení s webovým prohlížečem podporujícím HTML5.
Mám zájem o podobné řešení
Vision Mobile Workflow

Co je obsahem

K dispozici jsou všechny funkce, které vám umožní rychle zkontrolovat a schválit dokumenty, vytvářet úkoly, zobrazovat si je zapisovat záznamy o jejich plnění.

Úkoly

Ať už máte úkol z porady, projektu, nebo jste si zadali svůj vlastní úkol, na ploše na první pohled vidíte jejich počet a stav jejich vyřízení.
Stejně tak můžete sledovat plnění úkolů u členů svého týmu. Na nevyřízené úkoly upozorňuje plocha zbarvením do červena tak, aby se nedaly přehlédnout.

Dokumenty

Schvalování dokumentů přímo v terénu, jejich zobrazení na mobilním zařízení a dokonce i možnost si je  kdekoliv vytisknout vám přinese nečekanou volnost a flexibilitu. Díky přístupu do spisové služby přímo v terénu můžete nahlížet do smluv nebo metodických pokynů. Veškeré potřebné informace máte po ruce.
 

Chci vědět víc, ozvěte se mi.

Souhlasím se zpracováním údajů
Do not fill in if you are a human being