ZEZ SILKO, s.r.o.

1997 více než 1 mil. Kč
Společnost ZEZ SILKO patří k našim dlouhodobým zákazníkům, kteří využívají informační systém Vision ERP několik desítek let. Implementace systému ve firmě je rozsáhlá, informační systém zde řídí výrobu, měřící linky, logistiku, je napojený na systém řízení skladů WMS. Informační systém Vision tak zrychluje veškeré firemní procesy a zjednodušuje řízení chodu firmy.

Od ekonomického systému ke komplexnímu ERP systému

Výroba výkonových kondenzátorů má v naší republice tradici již od roku 1930. Společnost ZEZ SILKO, s.r.o., je předním výrobcem kondenzátorů pro kompenzaci účiníku, kondenzátorů pro výkonovou elektroniku a kondenzátorů pro indukční ohřev.

Široká škála výrobků společnosti ZEZ SILKO vzniká v závodě v Žamberku a firma k jejich produkci využívá nejmodernější technologie včetně softwaru Vision ERP. „Používáme všechny výrobní, logistické a účetní moduly, které potřebujeme ke svému řízení,“ říká Radek Krejčí, IT manažer společnosti.

ZEZ SILKO jako řada jiných firem začínala s ekonomickým informačním systémem Oskar, který vyvíjela společnost Vision. Když s novým tisíciletím přišel ERP systém Vision32, byla jedna z prvních, která začala objevovat výhody komplexního systému, který umožnil sjednocení všech agend, zamezil duplicitnímu zadávání dat a urychlil veškeré procesy, do kterých vstoupil.

Otevřený systém znamená široké možnosti

„Systém je otevřený a velice flexibilní,“ říká o Visionu Radek Krejčí: „Díky této vlastnosti je možné Vision přizpůsobit specifickým podmínkám naší firmy a implementovat procesy, které jsou vlastní jen nám.“ Společnost patří k těm, které využívají tyto možnosti naplno a vylepšují svůj systém nejen ve spolupráci s Vision Praha, ale také vlastními silami. Mezi projekty, které přinesly v poslední době největší přínos, patří propojení měřicí linky pro konečné zkoušení kondenzátorů s ERP systémem a napojení Warehouse Management Systému na Vision ERP.

Podrobnosti o napojení automatické měřicí linky a Warehouse Management Systému najdete v článku na SystemOnline.cz.

www.zez-silko.cz

https://youtu.be/m7VuRJFGuMs?si=7Kp7dtU-HTwacl_i

Hlavní přínosy projektu

  • Možnost přizpůsobovat si ERP systém díky jeho otevřenosti.
  • Lepší přehled o s tavu zakázek.
  • Urychlení a standardizace procesů.
  • Úspora 60 % procent času při kontrole vyrobeného kondenzátoru díky napojení automatické měřicí linky.

Cíle projektu

  • Sjednocení všech agend.
  • Zamezení duplicitnímu zadávání dat.
  • Otevřený systém, který by mohl spravovat interní IT pracovník.
  • Napojení specializovaných softwarů.
Je pro nás velkým přínosem, že používáme pružný a otevřený systém, který si ve velké míře můžeme sami přizpůsobit podle aktuálních potřeb. S Vision ERP jsme velmi spokojeni.
Vladislav Náhlík
Vladislav Náhlík
ředitel společnosti

Mám zájem o podobné řešení.

Do not fill in if you are a human being

Souhlasím se zpracováním údajů
 
 

Další reference z oboru