Oborové řešení DMS online konektor pro dealery vozů

Oborové řešení DMS online konektor pro dealery vozů
Vše začalo ve společnosti Auto Hégr na základě potřeby zpracování ekonomických dat společnosti z dealerského systému Škody Auto a.s. Postupem času a s přibývajícím množstvím poptávek po tomto řešení, jsme se rozhodli vyvinout univerzální konektor na bázi online za úzké spolupráce se Škoda Auto a.s.
Výsledkem spolupráce Vision Praha s.r.o. a Škoda Auto a.s.  je online konektor DMS-CZ/SK – ERP systém Vison32 pro autorizované prodejce a servisy značek automobilů koncernu Volkswagen (Škoda, Seat, Audi, VW)..

Základem je využití ERP systému Vision32/Vision32LE pro zpracování ekonomických dat společnosti a pro podporu dalších procesů, které funkce DMS-CZ/SK neřeší.
Prostřednictvím převodového můstku je zajištěna on-line výměna dat mezi ERP systém Vision32/Vision32LE* a systémem DMS-CZ/SK. Výměna dat v podobě XML dokumentů probíhá zcela automaticky na základě událostí v obou systémech. On-line rozhraní zajišťuje výměnu dat týkajících se obchodních partnerů, jejich saldokonta, fakturace a skladových pohybů.V rámci tohoto oborového řešení jsou obvykle u zákazníků nasazovány tyto moduly ERP systému Vision32/Vision32LE*: Ekonomika, Mzdy a personalistika a DMS CZ/SK on-line konektor (Mzdy a personalistika jen na českém trhu).
Společnost Vision Praha s.r.o. se zabývá vývojem a implementací ERP systémů a realizacemi integrovaných řešení. Kořeny společnosti sahají do roku 1992. Za více než 20 let působení na českém a slovenském trhu se především díky kvalitním produktům podařilo vybudovat rozsáhlou klientelu, a proto lze říci, že dnes patří Vision Praha s.r.o. k významným dodavatelům informačních systémů v segmentu středních a větších firem. Management kvality je certifikován podle norem 9001:2008 a všichni pracovníci společnosti znají politiku jakosti své společnosti a uplatňují ji v praxi.