Jsme tu stále pro vás - i v čase koronaviru

redakce 2 minuty 12. 03. 2020
Novinky
Pracujeme pro vás i nyní, jen omezujeme návštěvy u klientů na ty nezbytně nutné. Ale nebojte se, vzdáleně toho zvládneme udělat opravdu hodně!

Jak fungujeme?


Náš servis, vývoj i obchod pracuje dál téměř bez omezení. Jsme tu pro vás, pouze se neuvidíme osobně, ale přes internet nebo po telefonu. Většina zaměstnanců pracuje z domova, ale to nás nijak neomezuje, můžete se na nás i nadále s důvěrou obracet.

HOT- LINE +420 581 112 730

Provoz telefonické linky pro zákazníky je neomezený, fungujeme každý všední den od 8 do 16 hodin. Prosíme vás jen o trpělivost, vyřizování hovoru může trvat i 15 minut a po tu dobu musí další zákazník buď počkat na lince, nebo zavolat znovu. Doporučujeme poslat raději e-mail na servis@vision.cz nebo využijte servisní portál.

Skype, Teamviewer a jiné

Vzdálený přístup na vaši plochu umožní konzultantovi vyřešit na dálku vaše požadavky. Obchodní jednání i školení lze zprostředkovat on-line prostřednictvím aplikace Skype. Jsme otevření i jiným možnostem a řešením, která používáte, buďme v kontaktu.

Vyřešíme resty

Asi málokdo se nyní bude pouštět do větších projektů. O to lepší příležitost nastala pro ty, kteří mají na náš servis požadavky menšího rozsahu. Přestaňte jejich řešení nyní odkládat a ozvěte se, je na to nejlepší čas. Oslovte svého obchodníka, nebo přímo servis.

Prezentace dalších funkcí

Znáte Vision Mobile? Víte, v čem vám může pomoci Spisová služba? Uvažujete o zavedení elektronické docházky nebo stravovacího systému? I vzdáleně vám můžeme odprezentovat, jak fungují různá rozšíření Vision ERP a co vám můžou přinést. Pokud máte zájem, kontaktujte obchod, budeme se vám věnovat. 

Další blogové příspěvky