Vision ERP 2019 s rekordní účastí

Petra Batók 2 minuty 27. 09. 2019
Novinky

Téměř stovka účastníků se sešla ve čtvrtek 26. září v Humpolci na naší konferenci pro zákazníky a partnery. 
Po úvodním slově Petra Klapky jsme rovnou přešli k hlavnímu programu, a tím bylo představení a slavnostní křest nového uživatelského prostředí ve Vision ERP - aktivní plochy, kterou představil Jiří Panec.

Prezentace Aktivní plochy

Následovala případová studie. O zkušenosti s nasazením modulu Zakázkové opravy a řízení údržby se podělil Jiří Heřman ze společnosti Tezas servis. Podrobná studie je ke stažení u reference na našem webu.

Petr Klapka pak předvedl možnosti Vision Mobile. Vstup do systému přes webové rozhraní představuje široké možnosti využití a v kombinaci s Aktivní plochou představuje úplně nový přístup k využití ERP systému.

Následovala ukázka toho, co může přinést napojení služby Balíkobot na Vision ERP. Společně prezentovali Martin Šauer, jednatel firmy Balíkobot, a Jiří Panec.

Velkou pozornost vzbudila případová studie ze společnosti Kovosreal, kde letos proběhla reimplementace Vision ERP. Díky důkladné analýze a nastavení systému na nové procesy se investice do nové implementace prokazatelně velmi rychle vrátí a ušetří firmě další prostředky.

Následoval slíbený bonus, kterým byla hodinová přednáška Romana Cabálka určená zejména těm, kteří vedou tým nebo celou společnost. Vysvětlil principy agilního řízení firem a uvedl také příklady z praxe. Přidal také tipy pro osobní rozvoj.

Roman Cabálek prezentuje

Při panelové diskuzi se odpovídalo zejména na dotazy týkající se Aktivní plochy a Vision Mobile.

Petr Klapka zodpovídá dotazy

Zájemce jsme pak zavedli na komentovanou prohlídku galerie 8smička.

Z konference jsme si odvezli spoustu podnětů pro příští akci, kterou bychom rádi uspořádali v září nebo v říjnu příštího roku. O všem budeme včas informovat.

Další blogové příspěvky