Výroba kondenzátorů s Vision ERP

Petra Batók 1 minuta 14. 10. 2019
Novinky
Otevřenost ERP systému Vision a možnost upravovat si systém podle vlastních požadavků, to jsou výhody, které již od roku 1997 oceňuje žamberská společnost ZEZ SILKO na našem softwaru.
Společnost ZEZ SILKO, s.r.o. je předním výrobcem výkonových kondenzátorů, kompenzačních a filtračně kompenzačních zařízení NN a VN v České republice.
ERP systém Vision je zde téměř u všeho, od plánování a řízení výroby přes personalistiku až po systém stravování. Poslední větší úpravou je napojení na WMS (Warehouse Management System). 
Radek Krejčí, IT specialista a administrátor Vision ERP, k tomu říká: "Díky otevřenosti ERP systému Vision a jeho flexibilitě jsme byli schopni vytvořit plánovací moduly pro výrobu a expedici a generovat požadavky pro tento informační systém. Zpětně na základě přijatých expedičních příkazů evidujeme jednotlivé účetní případy (vydej materiálu, prodej výrobků, atd..) Napojení vysoce specializovaného skladového systému na Vision ERP výrazně zjednodušilo práci skladníků (při příjmu, vyskladnění a inventuře). Ve skladu hotových výrobků jsme schopni velice rychle kontrolovat, jakou rychlostí se zakázky expedují."

Podrobněji o celém řešení referuje článek na odborném webu SystemOnline.cz.
 

Další blogové příspěvky